Jdi na obsah Jdi na menu
 


 ODS a ČSSD brání shromažďování občanů 

Již podruhé je shromáždění  našeho hnutí zakázáno.  Poprvé se tak  stalo v březnu a odezva stran médií zaskočila samotné tvůrce zákazu. Proto  k podobné situaci již nemůže dojít. Nyní řádně poučeni zavčas zajistili zábor všech prostor.

Byla jsem kontaktována panem ing. Fialou, pracovníkem městského úřadu,   který mě upozornil na skutečnost, že naše oznámení o shromáždění bude zamítnuto z důvodu obsazení žadatelem, který měl žádost podánu před námi, a to ve všech našich termínech po dobu tří měsíců. Na můj dotaz ohledně prostoru před divadlem mě upozornil, že tento prostor patří již tradičně ČSSD, která má tento prostor již také zajištěn. Pro prostor náměstí 1. máje a Husova náměstí doporučil případnou dohodu s organizátorem, což byla paní Kronforstová. Zavolala jsem této paní, ale ta žádné informace ještě neměla. Sdělila, že toto bude řešit s někým příští týden. Řekla jsem jí, že příští týden tedy zavolám, až už bude moudřejší. Ona uraženě řekla: „No dovolte!“ a ukončila hovor.Ochota k domluvě zcela názorná!   

                                                                                                                      PaedDr. Marie Kindermannová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OSMÝ ODBOJ

(Zdeněk Ponert, 13. 1. 2010 19:40)

Děkuji vám všem co děláte na těchto stránkách vaše stránky se shodují s vašemi názory !!! Chápu opomenty z řad estébáků atd. oni musí oni mají rodiny oni živý krky ale hlavně oni pomáhají rozkrádat STÁTNÍ MAJETEK !!jsme prodáni a pod cenou!!! ČESKÁ A BYLA TO I SLOVENSKÁ REPUBLIKA JSME BYLY SRDCE EVROPY !!!! ANO SLOVANÉ PRODALY NÁS POD CENOU za OSMÝ ODBOJ zp. 1965

názor

(Petr Kučera, 21. 12. 2009 0:12)

V každém případě souhlasím s paní Kindermannovou,jelikož patřím k tě kteří nejsou spokojeni se současnou situací a už vůbec ne s naší vládou,jako mladý občan jsme převážně nespokojen jak s náma naše vláda zachází a to především s výplatama,člověk v mých letech a to je mi 25let,,příjde o práci takřka po zkušební době kdy se jim ještě vyplatí vyhodit mladší zaměstnance a pak když je takhle před vánoci odráží se to nejen na hospodaření,když člověk bydlí a žije sám,protože od tohoto se odráží taky naše zákony,které jsou naprosto nesmyslné,pokud budete paní Kindermannová v tomto pokračovat,budte si jistá že s váma budu držet za jeden provaz a svoláme všechny občany,ketří jsou na tom tak bídně jako ostatní a konečně budem volat na naše politiky že je doopravdy tam už nechceme!!!

Většina lidí Náhubkový zákon nechce!

(NO!, 9. 7. 2009 1:21)

Jak jste na to přišel? To nesmíte sbírat názory v Poslanecké sněmovně. My máme názor z podpisových akcí zcela opačný. Proti tomuto zákonu je přes 90 procent občanů.

Většina lidí náhubkový zákon chce.

(:-)))))))))))))))))))))), 9. 7. 2009 1:01)

Proč tu lidem motáte šišky, aby podepisovali petici?. Kdybyste nechali vyjádřit i opačný názor, petice by nejspíš vyšuměla jako splasklý balón.

Odesáci se nezapřou.

(Mefistofeles, 15. 10. 2008 11:20)

Arogance, tunelování, podsvody a okrádání lidí jsou jim vlastní.