Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povolební zamyšlení

 

Vážení občané, přátelé a příznivci!
Děkuji vám moc za podporu v současných komunálních volbách a zároveň slibuji pokračování v kontrole činnosti na chomutovské radnici, ač jsme se tentokrát do zastupitelstva nedostali. Chybělo opravdu málo. Přemýšlím, proč? Vždy jsme hlasovali opravdu čestně dle nejlepšího vědomí a svědomí. Podporovali a navrhovali jsme správné věci ku spokojenosti občanů. Možná podle některých máme příliš ostrou a útočnou kampaň. Ano, máme, ale podle mne je třeba nazývat věci pravým jménem, ukazovat na nešvary a odkrývat tvrdou realitu.
Je velmi žalostné, že nás v těchto komunálních volbách poškodila Česká pošta. Ač jsme měli službu roznosu našich letáků s fotkami kandidátů a programem zaplacenu po celém městě, dle zjištění na mnoha místech nebyly doručeny. Ještě před konáním voleb jsme tak podali stížnost a reklamaci na činnost České pošty. Myslím, že nás také poškodila JUDr. Ivana Chábová svým náhlým rozhodnutím, že neodolala vábení PRO Chomutov a přeběhla k nim. Mě by ani nenapadlo „lanařit“ zastupitele ostatních stran s cílem oslabit je. Tento krok PRO Chomutov byl velmi nemorální, i když tvrdí, že nejsou politici, v tomto případě se zachovali možná ještě hůře. Je mi to velmi líto, takové jednání bych od lidí, kteří s námi stáli na stejné straně v opozici, nečekala! Nůž do zad bych čekala spíše z jiných stran.
Je rovněž smutné, že nespokojení lidé k volbám nechodí. Vždyť právě tím podporují strany, na které jsou naštvaní. Mnohokrát jsem na ulici slyšela: „nejdu k volbám, všichni jsou stejní“. Kdyby se ti nespokojenci zamysleli a sledovali dění na radnici a skutky jednotlivých stran, snadno by zjistili, kdo má zájem  vymést zlořády z radnice. Proto paradoxně mohou být naštváni sami na sebe, vždyť nepomohli těm, kteří pracují v jejich prospěch.
Mrzí mě také, že novináři nejsou v době voleb nestranní. Dobře je vidět, která strana je novináři sympatičtější, která nikoli. Novinář tak dává prostor některým stranám větší nebo jeho hodnocení je pro některé příznivější. Dávali jsme novinářům před volbami různé zajímavé informace, aby je sdělili občanům. Bohužel, i když byly od nás žádány kontakty na naše zdroje, nic se neobjevilo. Kdy jindy by měl mít volič nejvíce informací o kandidujících, když ne před volbami! Novináři jsou prý hlídací psi demokracie. U nás však ne!
Přes to všechno se nevzdáváme, bojujeme dál a budeme pozorně veškerá jednání sledovat. Ještě bych chtěla sdělit, že trestní oznámení jsem rozšířila o další kauzy. 

PaedDr. Marie Kindermannová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář