Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od března minulého roku jsme zahájili demonstrace proti Magistrátu města Chomutova za tunelování majetku a zvýhodňování  určitých subjektů ve všech hospodářských sférách. Nejznámější kauzou se stal podnájem Kamencového jezera. Do celé akce byl zapleten sám hejtman Ústeckého kraje, který financoval z veřejných prostředků soukromé subjekty z řad ODS, čímž vytvářel zakázanou veřejnou podporu. Díky vlastní ješitnosti zlikvidoval fungující autobusovou dopravu v kraji. Místo kontrolní a regulační činnosti, kterou bychom od opozičních stran ODS - ČSSD čekali, zde dochází k dokonalému propojení  a úzké spolupráci. Praxe to jen potvrzuje. Kde je zaručená většina, odhlasuje se jakýkoli nesmysl a tunelování nic nebrání. Žijí heslem PO NÁS POTOPA!

Plán vytunelovat lukrativní části nemocnic, což jsou laboratoře, z jejichž zisku jsou hrazeny náročnější úkony, nás přiměla k návštěvě jednotlivých nemocnic v kraji, kde jsme  hovořili s lékaři a pracovníky odborových organizací. V nemocnicích chybí lékaři a zdravotní personál díky nízkým mzdám. Na místa našich lékařů nastupují cizinci. Jsou místa, kde z původních osmi lékařů zůstává primář se dvěma spolupracovníky, což musí nezbytně vést k únavě těchto obětavých lidí. Lékaři se snaží přes všechny jim kladené překážky úroveň svých služeb udržet.

Spolupracujeme s jejich odborovými organizacemi. Mnozí vstoupili do našeho hnutí,  jelikož se ztotožnili s našimi myšlenkami a cíli.

Drtivá většina občanů je u nás nespokojena, proto je naší snahou pozvednout je z letargie a lhostejnosti k aktivní účasti na dění.

Nesmíme nečinně přihlížet, 

s nešvary a zlořády je třeba bojovat!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

: )))))))))))))))

(:)))))))))))))))), 1. 3. 2009 15:24)

: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))