Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tunel na Kamencovém jezeře 

Primátorka Řápková i náměstek Řehák se několikrát vyjádřili, že nemám dostatečné informace o dění kolem Kamencového jezera.

Ráda bych tedy občanům vysvětlila celou hru s penězi kolem Kamencového jezera.

Určitá skupina lidí z řad ODS a ČSSD, kteří mají velký vliv také v kraji, potřebovala přesunout peníze z kraje a z dotací Evropské unie do svých kapes.

Kamencové jezero se pro tento případ zdálo být ideálním. Jeden rok před uskutečněním padesátiletého podnájmu založili firmu s tajnými akcionáři s názvem CV Relax a.s. a z veřejných zdrojů kraje chtějí vysát přes tuto společnost částku 50 milionů Kč a z dotací Evropské unie pak částku 750 milionů Kč.

Je spodivem, že si dovolili tvrdit, že peníze na investice zaplatí ze svého!   

Fenoménem dnešní doby je pro některé lidi, že peníze ostatních jsou jejich vlastními! V minulých dobách došlo ke znárodňování a bralo se jednotlivcům. V dnešní době se děje opačný proces, kdy jednotlivci berou nám všem! Také lumpárna!

Bohužel, mnozí dnešní „demokraté“ jsou  prachobyčejní zloději!!!

Získávají peníze ze všech stran, aniž by museli hnout prstem!

Je též spodivem, že většina zastupitelů města Chomutova společnost CV Relax a.s. brání. Proč asi? Že by ve společnosti CV Relax a.s. měli také svůj podíl? Proč nechrání zájmy občanů Chomutova?  

Jak jsme se dozvěděli, společnost CV Relax a.s. provádí investice, a to bez kontroly města. Tudíž se nemůžeme divit, jak se zde hospodaří! Kde schází kontrola, tam peníze mizí! Několik fůr štěrku, které se do areálu navezly, bylo údajně vyúčtováno za 2,5 milionů Kč. Jeden občan si dal  práci a spočítal na kolik korun by vytvořený ostrůvek vyšel. Vyšla mu částka do 200.000,- Kč.

Při takovém hospodaření není divu, že město může přijít až o 90 % celé investice, která skončí v kapse někoho!

Absolutním vrcholem celé tunelářské akce je to, že město musí po ukončení nájemního vztahu vyplatit tzv. investici v plné výši, tzn. celých 50 milionů Kč. Společnost  CV Relax a.s. tedy obdrží tyto peníze dvakrát a ze svého nemusí  investovat ani korunu! Tuto skutečnost potvrdil v pořadu Reportéři ČT proděkan Západočeské univerzity JUDr. Milan Kindl. Dle vyjádření JUDr. Václava Sládka ve stejném pořadu jde o ukradení zisku městu.

Z toho plyne: „Zloději nepatří na radnice, ale do věznice!“

Opravdu velmi výhodné, jak nám z radnice hlásají!

Nedivme se, vždyť žijeme v době, kdy nám vládnou zločinci, zloději a tuneláři, kteří patří spíše do kriminálu! Tam jsou zavíráni někteří lidé za mnohem menší provinění! Spravedlnost musí dopadnout na všechny stejně!!!

Doporučujeme shlédnout velmi vyváženou reportáž z pořadu Reportéři ČT, kterou naleznete na http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208452801240019-reporteri-ct/,  kde primátorka dostala prostor k vyjádření, místo toho unikala před reportéry!!! Kdo má čisté svědomí, ten neutíká a vítá přítomnost médií!

Kdo nám vlastně vládne na Magistrátu?

Ivana Řápková:

1.Vyšetřována v souvislosti s kauzou podvodných konkurzů – konkurzní mafie soudce Berky – odloženo bez došetření!

2. Placená funkcionářka samosprávy a pozdější starostka pokračovala v činnosti konkurzní správkyně, ač to novela zákona výslovně zakázala!

3. Měla ze své funkce na radnici právě oblast bydlení. Díky své neschopnosti a nečinnosti nese největší odpovědnost za bezkonkurenčně nejvyšší dluh na nájemném ze všech srovnatelných měst v ČR!

4. Nese nejvyšší odpovědnost za likvidaci ředitele zooparku Přemysla Rabase, kterého policie zcela očistila všech podezření!

5. Nabízela ubytování  v Chomutově komukoli a slibovala, že pokud se někdo přistěhuje, obdrží za to odměnu. Na takovou nabídku mohli slyšet převážně nepřizpůsobiví občané. Byli dobří, když je potřebovala! Tenkrát  se o zájem slušných lidí nezajímala. Naštěstí nám paměť slouží velmi dobře!

6. Nese odpovědnost za přísun nepřizpůsobivých občanů prodejem bytů a domů pražským subjektům, které se tak velmi rády zbavovaly nepřízpůsobivých občanů ze svých bytů a transportovaly je do Chomutova!

7.Nejbližší spolupracovnice Alexandra Nováka podezřelého z příjmu 40. milionového úplatku.

8.Prodává městské pozemky, které se nacházejí v samém centru města za pakatel na úkor občanů Chomutova!

9. Pronajímá různé lukrativní subjekty města na dlouhou dobu, a to velmi nevýhodně pro město! 

Opravdu osoba na pravém místě!!!

PaedDr. Marie Kindermannová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zlodeji

(Kutik, 12. 3. 2015 11:22)

Vubec nechapu jak se neo takoveho muze v tyto dobe stat.Pronajem za takovou cenu? Sam by sem dal za rok v pohode 500 000 kc ale nemel jsem sanci Vsechno bylo dopredu naplanovany.Doufam ze Rapkova s jeji bandou budou horet v pekle

komentar

(Martin Franěk, 23. 11. 2009 10:25)

Co dodat, je to proste coura.
Rika se, ze historie se opakuje, nemohu se dockat, az se zacne s defenestracemi, holt, kdyz to nejde po dobrem...