Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpisová listina na vyhlášení místního referenda k otázkám:

I. Soulasíte s podnájmem Kamencového jezera společnosti CV RELAX na 50 let?

II. Souhlasíte s převodem činností TSMCH na soukromé subjekty?

III. Souhlasíte s novým parkovacím systémem?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Táborák před radnicí

(Pavel Nespokojený, 15. 10. 2010 17:24)

Mám nápad. Všichni nespokojení rozdělejte před radnicí oheň, opečte si buřty, zaspívejte si, provolejte nějaká zajímavá hesla pod vedením pí. Kindermannové a řekněte si, jak byste to dělali vy.

Re: Táborák před radnicí

(No Name, 15. 10. 2010 17:48)

SOUHLASÍM. Mám jedno doporučení. Akci řádně ohlašte, aby byla povolená a nezapomeňte na hygienické normy hlavně pro hluk. Kdyby jste si nebyli jisti, zeptejte se na Bandě, tam už mají zkušenosti.

Kdy se budeme mít lépe??

(Ilona Novosadová, 14. 4. 2010 12:24)

Proč vláda nezajistí práci pro všechny lidi co chtějí pracovat?!Je mi téměř 53 let,jsem v částečném ID.Moc těžko se mi práce hledá,když ji konečně najdu tak je to buď malá firma,která se dlouho neudrží,nebo nějaký zahraniční podnikatel,kterému když skončí daňové úlevy tak jde jinam.Kdy začne vláda dělat něco pro nás české občany?!Proč je např.v každém městě spousta Vietnamských trhovců a o pořádný obchod s českým zbožím ani nezavadíte?!Není to tak dlouho kdy jsme byli obuvnická,sklářská,textilní a průmyslová velmoc!Dnes se v kdysi velkých a prosperujících továrnách jen prohání vítr a budovy bez užitku chátrají.... Novosadová Ilona Třebíč

Re: Kdy se budeme mít lépe??

(No Name, 15. 10. 2010 17:45)

Pokud se strana NO skládá z názorově Vámi podobných lidí, tak je to tragické. Uvědomte si, že každý je zodpovědný sám za sebe a nikdo Vás za ruku vodit nebude. Pokud jste nespokojení tak něco dělejte a nej jen hloupě plkejte, to umí kde kdo. Kdyby lidé vietnamské padělky nekupovali, pak by tu ani ty stánky nebyly. Zamyslete se a sáhněte si do svého svědomí.

Odpovídám na otázky

(Ilona Novosadová, 14. 4. 2010 12:30)

1.nesouhlasím s pronájmem Kamencového jezera.Vláda už pronajala nebo prodala spoustu kulturních památek a míst v naší zemi různým i zahraničním podnikatelům a jak to dnes všude vypadá?!
2.Ne
3.Ne.Zase by jistě vymysleli parkovací systém jen pro určité lidi a člověk,který přijede do města jen za účelem nějakého vyřizování nikde nezaparkuje

Výše nájmu neodpovídá výši duchodu

(Marie Ronešová, 23. 2. 2010 22:44)

I.Ne
II.Ne
III. Ne

názor

(Petr Kučera, 19. 2. 2010 11:34)

Je sice dobře,že s tím někdo má aspon tu snahu pokusit se aktivovat lidi okolo sebe už jen tím že má k tomu jisté prostředky a nemusí chodit od baráku k baráku,ale ptám se k čemu to je když ostatní se bojí a nikam nejdou,protože by takové protestní akce byli jen v rozporu se zákonem,jelikož říct jediné nepřiměřené slovo do tváře naší politické bandě,tak jdeme akorát tak sedět,dyt jsme si před 20lety odsouhlasily svobodu jak svého já taky i názoru,tak proč ted na to nemáme nárok ldyž na to máme svobodu??protže jsou mocnější peníze než naše názory a proto je taky nic nezajímá a obalují se tím co je pro ně mnohem cennější,ano,zase mluvim o penězích,ale kde je berou?ano,zase jen z našich platů a našeho národa,který byl tím co prodali tak bohatý,tak zajímavý a proto taky byla možnost vycestovat a mít se líp než ted,když je najevo vidět že není o co stát.Náš národ he tím tak zaplaven a nemá sílu s tím udělat rázné rozhodnutí,mluvim o tom proto,že když už se koná takováto akce,stejně nikdo nepřijde a jen tiše nahlíží a kouká co se děje ale nic víc,tak mám návrh,udělat více takovýchto akcí na více místech a získat si tak větší počet těch kteří mají o tu naší krásnou zem zájem a mají ji rádi,jsem jen pouhý člověk bez vyššího vzdělání,proto bych chtěl aby se někdo do toho zapojil a společnýma silama se pokusil prolomit ledy,dyt už se to takhle nedá.

doba

(ivan vyskocil, 15. 1. 2010 21:27)

probudte se lide jste cesky narod ne nemci nebo amici

Novou vládu ano,Komunisty ale NEE!

(Jindřich Sovadina, 15. 1. 2010 17:46)

nesouhlasím a ztotožňuji se s Vámi,že náš národ zaslouží poctivě smýšlející a stejně tak jednající členy vlády,parlamentu atd..
Avšak nerad bych tímto poukazoval na minulý režim!
Jsem demokratický člověk,mám svobodné smýšlení a jsem znechucen chováním současné vlády povalující se ve špíně,to ovšem neznamená,že bych se chtěl utíkat ke Komunistům!!!
Zúčastním se jakékoliv demonstrace zaměřené proti nynější vládě,ale s tím aby vzniklka vláda nová...demokratická bez komunistů.

Nesouhlasím s ničím a jsem proti všem!

(Miloslav Jandíik, 3. 12. 2009 13:33)

Dne 6.1.2007 jsem založil Chartu 2007, které jsem dal název: "Mírové hnutí 2007", které je proti současnému prezidentovi "Augiášovi" Klausovi, proti celé Strakově akademii, proti všem Parlamentním stranám, proti Kapitalistickému režimu a jsme proti návratu Socialitů, NeoKomunistů, NeoNacistů, NeoRasistů a také proti Teroristům, hlavně Americkým. Také jsme proti Vatikánu, proti Židům, kteří ukřižovali Ježíše, proti Katolíkům, kteří upálili M.J.Husa, proti Homosexuálům a proti Sebesexuálům, kteří milují jenom Sami Seme. "Mírové hnutí 2007" je Boží starna a ten kdo není na straně Boží, je na straně Satanově, tudíž Satanista, tudíž všichni Ateisté, kteří pocházejí z opic, stvořil je Velký třesk a jsou proti věřícím Křesťanům. Kdo nejde s námi, jde proti nám!

Paměti národa

(RNDr.Rudolf Jiříček, 3. 12. 2009 10:19)

Tento měsíc vyjde kniha o našich politicích od r.1914-2009. Je dotovaná Čechoameričany zu N.Y., N.Jersey,Washingtonu, San Francisca a Toronta. Čtěte hlavně poslední kapitolu od r.1989 dodnes! Děkuji, autor

Náhubkový zákon se bude zpřísňovat

(Patlama.umatlama, 9. 7. 2009 0:24)

Na to abyste psali, jestli má Topolánek malé ztopořené péro nebo velkého, co se mu bambelá, nepotřebujete žádnou úlevu z nehubkového zákona.

nazor

(Maja, 15. 10. 2008 14:54)

Jsem občanem města Chomutova,ale co se tady děje posledních pár let je děs a hrůza.O koryta se perou stále ti samí,akorád přemění kabát.Dostali jsme do kasliku novny,kde vyšel článek s panem Rihou o tom už jsme kdysi taky slyšeli nejvědši zloděj M.U. v Chomutově i z jeho partou..Hercík, Zemkov(Stastná),celá rodina Nových(sestra Rihy) a šéfová č. kříže se měli jak prasata v žitě zkoupili si byty,baráky pozemky a vše co bylo výhodné jen pro ně. Pro nás občany neudělali nic a nyní nás bude oslovovat přátelé a kamarádi sprosták jeden peníze už nejsou potřebuje další .S pozdravem občanka Chomutova

Ano, dost bylo ODS!!

(Mefistofeles, 15. 10. 2008 10:45)

Děsí mě co se tady v Chomutově děje. PROTO ANI S JEDNÍM BODEM UVEDENÝM V ZÁHLAVÍ ABSOLUTNĚ NESOUHLASÍM!! Stejně tak si stojím za tím, ABY PRIMÁTORKA OKAMŽITĚ REZIGNOVALA NA SVOU FUNKCI A BYLY VYHLÁŠENY VOLBY NOVÉHO PRIMÁTORA A VOLBY DO ZASTUPITELSTVA! Naco třeba paní primátorka nechala udělat tu lochnesskou příšeru na jezeře bratru za tři milióny když ty peníze mohly být použity kde je to potřeba? Mnohé silnice a chodníky vypadají jako tankodrom. Parkovné, jsem zvědavý kam ty vybrané peníze z něj půjdou. Těžko na opravu vozovek, paní primátorka a s ní i odesácké vedení radnice si pěkně namastí kapsu, v tom jsou přece odesáci mistři. A proč dělit spolehlivě fungující TSMCH na soukromé subjekty mi také není jasné. Vedlo by to jen ke zdražení svozu tuhého domovního odpadu i dalších služeb. A peníze by zase zmizely v černé díře zvané ODS. Jednou jsem koukal na Českou sodu na ČT1, která se právě týkala podivných praktik primátorky a celého vedení naší radnice a ejhle, už tu byla na rerportéry ČT žaloba. Holt pro pravdu se každý vzteká. Pamatuji se jak se jeden reportér ptal paní primátorky právě na ty pochybné praktiky ohledně Kamencového jezera u staré radnice a ona mu arogantně odpověděla: "O tom se s váma bavit nebudu." Sedla do auta a odjela. Proto tu vítám stranu, která nemá klapky na očích a vidí vše v tom správném světle. A už dávno je mi také jasné koho budu volit. Samozřejmě NO.

Souhlasím

( Ivča, 30. 9. 2008 22:22)

Je to hrozné co se tu děje na náměstí, duchodci nemaj nic na praci než otravovat lidi a škemrat o podpisi a když jim je nedate tak vas začnou slovně napadat.NO!! běžte se vycpat a raději si najděte pořadnou praci a neotravujte LIDI!!

Kocourkov-nebo Chomutov?

(Vláďa, 26. 9. 2008 20:21)

Jsem už nějaký ten pátek na světě a čím dál více se stále utvrzuji v názoru že ten kdo dělá politiku tak se časem úplně zkazí a začne myslet na vlastní prospěch,protože si myslí že se mu nemůže nic stát,což je bohužel v našem státě zcela normální.Zažil jsem komunisty u vesla,nyní máme "demokratickou" kapitalistickou společnost,ale stále si připadám jako Alenka v říši divů.Také jsem si přečetl některé zdejší příspěvky a je vidět že naše školství se již řádně podepsalo na vzdělání některých přispívajících.Kde je logické myšlení o tom nemá ani cenu psát.50 let pronájmu nemůže být nikdy pro město výhodné,i komunisti/což já nejsem/plánovali jen pětiletky a ještě se i tyto plány málokdy poctivě splnily.Převod TSMCH na soukromé subjekty-ano ale tak jak nyní jsou,žádné finanční injekce jako tomu bylo v případě chomutovské teplárny.Nový parkovací systém je dobrý pouze v tom,že nyní není taková nouze o parkovací místa kolem středu města,ale určitě to šlo udělat i bez toho zlodějského poplatku.Akorát začínám cítit že aktivita na dodržování těchto pravidel které městský magistrát vytvořil začíná povážlivě klesat u městské policie.Dříve se v oblasti kde bydlím ukazovali tak asi dva až třikrát za týden a nyní stěží jednou.

Můj názor

(Carolin, 24. 7. 2008 11:56)

Nejsem sice občankou města Chomutova, ale dění sleduji velice pečlivě. Jelikož některé zastupitele znám z dřívějších dob, říkám si je až s podivem kam až to dotáhli a dnes se snaží ve svůj prospěch seč mohou. Málem to někdo dotáhl až do senátu. Ještě jeden takový postřeh jestli se podíváte do okolních vesnic i tam se dějí podobné věci. Mělo by se bojovat za demokracii. Zatím to je tak, že někdo má větší krajíc na který mu přispívám svými daněmi. Držím palce !!!!!!!!!

Umite to perfektne !

(Android Lulankum, 21. 6. 2008 15:06)

Ten vyrazovy slovnik svedci o nekterem z inteligentu vedeni radnice

LOLACI

(LOL, 29. 5. 2008 21:01)

tim nic nezmuzete je to blbost myslite si ze nakych 5 nebo 10 lidi vas poslechne? No tak to ste na velkym omylu, ty nad tim mávnou rukou a akorat zase tam budete na hovno
LIDI NECHODTE TAM JE TO BLBOST
Kamencové jezero

(Káťa, 29. 5. 2008 17:19)

Souhlasím s pronájmem Kamencového jezera společnosti CV Relax na 50 let. Kdyby to bylo nevýhodné, tak by smlouvu neuzavřeli. Lidé kteří stojí za společností CV Relax už vás mají taky DOST!!!