Jdi na obsah Jdi na menu
 


                        Podávám trestní oznámení na primátorku města Chomutova pro podezření  z možného spáchání trest. činu  pomluvy, kterého se dopustila vůči mé osobě v osobním dopise, který je adresován signatářům petice za odvolání představitelů města Chomutova a k vyhlášení předčasných voleb.

 

V dopise uvádí nepravdivé údaje o zdrojích informací, které vedly k vytvoření této petice. Naše informace vycházejí z platné smlouvy mezi městem a podnájemcem ( firmou „CV RELAX a.s.“ zastoupenou Zdeňkem Fojtíkem), nikoli z výmyslů, pomluv a úmyslně zkreslených mediálních sdělení v minulém roce, jak primátorka v předmětném dopise uvádí..

Dále spatřuji podezření  ze stejného trestného činu při lživém nařčení v souvislosti s naší údajnou manupilací s podpisy signatářů petice, kterou uveřejnila primátorka v tisku i v rozhlasovém vysílání. Snaha o naše znevěrohodnění  je zřejmá a může nás v důsledku toho pochopitelně velmi poškodit!

Z uvedeného dopisu vyplývá dále podezření z možného spáchání trestného činu porušování povinnosti při správě cizího majetku v neúčelně vynaložených finančních prostředcích sloužících pouze pro primátorčinu propagaci, neboť finanční prostředky ze zákona o obcích 128/2000 Sb. musí být vynaloženy tak, aby nedocházelo ke škodám na majetku města! Starat se o majetek města jsou povinni jako řádní hospodáři! Stačí, že dotujeme jejich prezentaci v Chomutovských novinách dodávaných do každé poštovní schránky, což dle našich informací znamená cca. dva miliony Kč ročně!

Toto podání rozšiřuji trestním oznámením na neznámého pachatele za možné zneužití pravomoci veřejného činitele či za porušování povinností při správě cizího majetku při prodeji lukrativního pozemku v centru města firmě KATUMBA za směšných 350,- Kč/m2. Jedna realitní kancelář  prodávala pozemky v této lokalitě za 2 500,- Kč/m2. Občanům Chomutova se pozemky na okraji města prodávají za částku kolem 1000,-Kč/m2. Na úkor občanů města jsou hájeny zájmy různých zpřízněných zájmových skupin. 

PaedDr. Marie Kindermannová

 

       

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Petr Prášil, 30. 6. 2009 22:30)

pani kindermannová, jste kráva