Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Poděkování občanům.

Děkujeme všem občanům, kteří se nebáli podpořit svou účastí na demonstraci boj proti představitelům Magistrátu města Chomutova. Vážíme si hlavně jejich odvahy, která, jak se v dnešní době ukazuje, je spíše výjimečná. Zároveň též chceme poděkovat všem, kteří nám umožnili vylepení letáků. Svými postoji a podporou nás posilují v našem úsilí.Slibujeme, že vytrváme.

Na Husovo náměstí dorazilo asi 500 nespokojených občanů.Věříme, že toto číslo i nadále poroste. Podle petic, které podepisujeme je u nás drtivá většina nespokojených občanů, kteří nesouhlasí s kroky představitelů Magistrátu města Chomutova. Také nás potešila vlna solidarity proti odvolání ředitele Podkrušnohorského zooparku Chomutov MVDr. Přemysla Rabase.Je nutné se zajímat o dění v našem měste, vždyť naše pasivita a lhostejnost umožňují volné nakládání s majetkem města, kontroverzní a zájmová rozhodnutí ochuzující město a tím nás, občany!

Svými skutky potvrzují, že nejsou hodni být našimi zástupci! 

PaedDr. Marie Kindermannová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

musíme vydržet

(Eva, 4. 7. 2008 20:35)

Paní Marie, děkuji Vám za Vaši práci v zájmu občanů CV. Nevěřím tomu, že by někdo z občanů CV postupoval jako Vy. Jste vyjímečná a to si zaslouží přinejmenším úctu. Vydržte!
Po prázdninách nasledanou.